Úvodní stránka

POZOR! Ve středu 20. 12. je hokejový turnaj, ve Strašnicích nebudou obědy. Chce-li někdo z žáků oběd, musí si ho objednat na Zlíchov. Ve čtvrtek 21. 12. je pro všechny žáky filmové představení, obědy se ruší na všech pracovištích.

 

AKTUÁLNĚ

 

PŘIPRAVUJEME

20. 12. 2017hokejový turnaj
21. 12. 2017den prevence – filmové představení
22. 12. 2017ředitelské volno
23. 12. 2017 - 2. 1. 2018vánoční prázdniny
4. a 5. 1. 2018talentové zkoušky

 

AKTUALITY

Tentokrát do Polska

Jeli jsme se podívat na unikátní solné doly Wieliczka zapsané na seznam UNESCO. Doly byly v provozu nepřetržitě od 13. století až do prvního desetiletí 21. století. Patří k nejstarším světovým solným dolům vůbec.  Návštěva solných dolů Wieliczka patří mezi nezapomenutelné zážitky z cest, vždyť ze soli jsou zde nejen sochy, dlažba a lustry, ale také celá restaurace. Ze soli byli i naši studenti – tedy nadšeni. … více informací.

 

Czech Press Photo

Dne 29.11 2017 navštívila celá naše třída 1NSA prestižní výstavu Czech Press Photo. Výstava byla velice zajímavá, což potvrzuje i fakt, že opravdu zaujala také žáky z neuměleckého oboru – podnikání. Czech Press Photo je soutěž a následná výstava české zpravodajské fotografie, obdoba celosvětové soutěže World Press Photo. Czech Press Photo podporuje zájem o fotožurnalismus jako prostředek mezilidského poznání a porozumění … více informací.

 

Schola Pragensis 2017

Ve dnech 23. až 25. listopadu proběhl letos již 21. ročník veletrhu středních škol Schola Pragensis, tradičně pořádaného v Kongresovém centru na Vyšehradě. Této akce, která pomáhá mladým lidem zvolit si tu správnou střední školu, se naše škola pochopitelně nemohla nezúčastnit. Společně s 448 dalšími školami jsme tedy měli možnost postavit vlastní stánek a začít vesele prezentovat naši práci … více informací.

 

Skanzen Přerov: Vánoce v Polabí 2017

Již tradičně jsme se ve dnech 25. a 26. listopadu jako škola zúčastnili probíhající akce s názvem Vánoce v Polabí, kterou je možné navštívit do konce kalendářního roku ve Skanzenu v Přerově nad Labem. Na akci je možné shlédnout, jak se v dobách dřívějších slavily Vánoce na vsi … více informací.

 

 

Zřizovatel školy

Naši partneři