Home » Koukni, co děláme » Výstava – Podoby umění – žáci a jejich učitelé

Výstava – Podoby umění – žáci a jejich učitelé

Dne 19. června 2017 byla zahájena výstava výtvarných a uměleckořemeslných prací žáků a učitelů naší školy. Název ,,Podoby umění – žáci a jejich učitelé“ vystihl obsah výstavy, která se konala v nádherných prostorách zaskleného atria Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Naše škola zde ukázala to nejlepší, co se žáci mohou v ateliérech a na dílnách školy naučit. V patře důstojných prostor atria Poslanecké sněmovny si návštěvníci mohli prohlédnout umělecké fotografie. Vystaveny zde byly obrazy i kresby, které žáci vytvářejí ve výtvarných předmětech. V přízemí atria byly umístěny ukázky z dílen uměleckých kovářů, uměleckých řezbářů i uměleckých truhlářů. Učitelé zde předvedli svou tvorbu zastoupenou malbou, vitráží, fotografiemi i prostorovými artefakty. Výstava se konala pod záštitou poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Mgr. Marty Semelové. (C. Čebišová)

Zřizovatel školy

Naši partneři