Home » Společné dokumenty » Stravování » Na Výsluní – Praha 10

Rychlé odkazy

Galerie PLOT

Výtvarné práce žáků a studentů
Výtvarné práce žáků a studentů

Galerie Zlaté ruce

Řemeslné práce žáků a studentů

Na Výsluní – Praha 10

Pro efektivní objednávání

Cena oběda je 32 Kč

Pro efektivní objednávání a placení jídel je zaveden automatický objednávkový systém, který umožňuje objednání i dodatečné stornování objednávky pomocí zapůjčeného čipu podle následujících pravidel:

  1. Identifikace strávníka proběhne:
    • přiložením elektronického čipu ke čtečce objednávkového terminálu umístěného v jídelně. Čip je každému strávníkovi vydán po složení kauce 50,- Kč v jídelnách školy. Přineste si hned první den!!!! V případě ztráty bude strávníkovi vydán čip náhradní za poplatek 50,- Kč.
    • pomocí údajů a zveřejněného registračního postupu se strávník zaregistruje na internetu na: www.e-jidelnicek.cz (tyto údaje budou žákovi předány spolu s elektronickým čipem).
  2. Objednávat je možné jídla na běžný a následující týden, jak z objednávkového terminálu v jídelně, tak prostřednictvím internetového objednávkového systému. Jídlo na každý školní den a dny následující se objednává nejpozději do 8:00 předcházejícího školního dne.
  3. Každý strávník má v objednávkovém systému veden kredit. Tento kredit v libovolné výši musí být uhrazen bankovním převodem tak, aby na účet společnosti Česká jídelna byl připsán před odběrem jídel. Hotovostní vklad lze uskutečnit POUZE pro první ročníky v prvním týdnu školního roku, při vyzvednutí čipu.
  4. Při objednání jídla se jeho cena odečte z kreditu strávníka. Objednávku je možno stornovat pomocí objednávkového terminálu v jídelně, nebo internetem nejpozději v den výdeje jídla do 5:00 hod. V tomto případě se cena stornovaného jídla připíše zpět na kredit strávníka. Při objednání vyzvednutí 10 obědů, dostane žák následující 2 obědy zdarma.
  5. Výdej jídel bude probíhat v době od 11:15 do 13:15 hodin na Zlíchově a v době od 11:00 do 12:30 hodin na Výsluní (Strašnice)
  6. Cena jídel vydaných strávníkovi se bude během kalendářního měsíce průběžně odečítat z jeho kreditu. Stav kreditu si může každý strávník průběžně kontrolovat na objednávkovém terminálu v jídelně, nebo po internetu v objednávkovém webu. Doporučujeme každému strávníkovi pravidelně se informovat o stavu svého kreditu a včas jej doplňovat.

V případě vyčerpání kreditu nebude možné objednání jídla. Po doplnění kreditu bude strávníku objednání jídel opět umožněno.

Bleskovka

Talentové zkoušky jsou ve dnech 4. – 6. 1. 2022.


Zřizovatel školy

PRAHA

Naši partneři

IVP
MATURITA
Ja Czech
DAYWORK
LESY PRAHA
ŘEMESLÁRNA
EDULAB