Home » Společné dokumenty » Stravování » Nový Zlíchov – Praha 5

Nový Zlíchov – Praha 5

Pro efektivní objednávání

Cena oběda je 32 Kč

Pro efektivní objednávání a placení jídel je zaveden automatický objednávkový systém, který umožňuje objednání i dodatečné stornování objednávky pomocí zapůjčeného čipu podle následujících pravidel:

  1. Identifikace strávníka proběhne:
    • přiložením elektronického čipu ke čtečce objednávkového terminálu umístěného v jídelně. Čip je každému strávníkovi vydán po složení kauce 50,- Kč v jídelnách školy. Přineste si hned první den!!!! V případě ztráty bude strávníkovi vydán čip náhradní za poplatek 50,- Kč.
    • pomocí údajů a zveřejněného registračního postupu se strávník zaregistruje na internetu na: www.e-jidelnicek.cz (tyto údaje budou žákovi předány spolu s elektronickým čipem).
  2. Objednávat je možné jídla na běžný a následující týden, jak z objednávkového terminálu v jídelně, tak prostřednictvím internetového objednávkového systému. Jídlo na každý školní den a dny následující se objednává nejpozději do 8:00 předcházejícího školního dne.
  3. Každý strávník má v objednávkovém systému veden kredit. Tento kredit v libovolné výši musí být uhrazen bankovním převodem tak, aby na účet společnosti Česká jídelna byl připsán před odběrem jídel. Hotovostní vklad lze uskutečnit POUZE pro první ročníky v prvním týdnu školního roku, při vyzvednutí čipu.
  4. Při objednání jídla se jeho cena odečte z kreditu strávníka. Objednávku je možno stornovat pomocí objednávkového terminálu v jídelně, nebo internetem nejpozději v den výdeje jídla do 5:00 hod. V tomto případě se cena stornovaného jídla připíše zpět na kredit strávníka. Při objednání vyzvednutí 10 obědů, dostane žák následující 2 obědy zdarma.
  5. Výdej jídel bude probíhat v době od 11:15 do 13:15 hodin na Zlíchově a v době od 11:00 do 12:30 hodin na Výsluní (Strašnice)
  6. Cena jídel vydaných strávníkovi se bude během kalendářního měsíce průběžně odečítat z jeho kreditu. Stav kreditu si může každý strávník průběžně kontrolovat na objednávkovém terminálu v jídelně, nebo po internetu v objednávkovém webu. Doporučujeme každému strávníkovi pravidelně se informovat o stavu svého kreditu a včas jej doplňovat.

V případě vyčerpání kreditu nebude možné objednání jídla. Po doplnění kreditu bude strávníku objednání jídel opět umožněno.

Bleskovka

Galerie Plot

děkujeme za skvělý nápad, zopakujeme 22. 4.

Zřizovatel školy

PRAHA

Naši partneři

IVP
MATURITA
Ja Czech
DAYWORK
LESY PRAHA
ŘEMESLÁRNA
EDULAB