Home » Kurzy a projekty » Naši absolventi » Atelier Steaven Richard

Rychlé odkazy

Galerie PLOT

Výtvarné práce žáků a studentů
Výtvarné práce žáků a studentů

Galerie Zlaté ruce

Řemeslné práce žáků a studentů

Atelier Steaven Richard

Vážená paní, vážený pane,

naše firma je specializována na uměleckou práci s kovy a v současné době hledáme nové kolegy, kteří by rozšířili náš pracovní tým. Věhlas českých uměleckých zámečníků a uměleckých kovářů je celosvětově znám a proto se na vás obracíme v rámci našeho hledání.

Dílna Steaven Richard je členem prestižního francouzského spolku “Les Grands Ateliers de France„ a nese označení EPV “Entreprise du Patrimoine Vivant„ neboli Společnost živoucího dědictví. Vyrábíme produkty převážně luxusního charakteru a naše klientela je mezinárodní.

Naše firma se nachází ve městě Valenton nedaleko Paříže, kde v umělecké dílně pracuje dynamický tým 6 lidí, kteří jsou v přímém kontaktu s vedoucím dílny. Umělecký zámečník-kovář u nás pracuje s mosazí, mědí, alpakou a ocelí na předmětech sloužících k dekoraci interiérů. Jedná se o realizaci unikátních děl či malých sérií výrobků v adekvátním pracovním prostředí. Dle profilu zaměstnance je přímý měsíční příjem od 1500 do 1800 EUR.

 Je-li to možné, předejte prosím naši nabídku vašim bývalým studentům.  Jestli si přejete, jsem připraven přijet a setkat se s vámi.

 Moje webové stránky : www.steavenrichard.fr

 Přijměte, prosím, mé uctivé pozdravy,

 

Steaven Richard

Bleskovka

Doplňkové a opravné zkoušky srpen – ZDE

Zřizovatel školy

PRAHA

Naši partneři

IVP
Ja Czech
Ja Czech
DAYWORK
LESY PRAHA
KIELCE